| Sizes | 90*63*32.6mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/2 lb |
| Tensile Strength | 50 kgs |
| Cable Dia | 1.8mm |
| Cable Length | ≤300cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 100 |


| Sizes | 90*63*32.6mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/2 lb |
| Tensile Strength | 50 kgs |
| Cable Dia | 1.8mm |
| Cable Length | ≤300cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 100 |