| Sizes | 45*45*16mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/3 lb |
| Tensile Strength | 30 kgs |
| Cable Dia | 0.9mm |
| Cable Length | 150cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 200 |

Recoiler 4545
SunPro Recoiler 4545 is a compact square retractable display security recoiler, engineered for reliable anti-theft protection and flexible presentation of small high-value retail accessories and electronics.