| Sizes | 63.5*63.5*17.5mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/3 lb |
| Tensile Strength | 8 kgs |
| Cable Dia | 0.45mm |
| Cable Length | 40cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 100 |

Recoiler 6363
SunPro Recoiler 6363 is a large-format square retractable display security recoiler, engineered for heavy-duty anti-theft protection and flexible display of high-value retail merchandise.