| Sizes | 31.2*31.2*14.1mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/3 lb |
| Tensile Strength | 15 kgs |
| Cable Dia | 0.6mm/0.9mm |
| Cable Length | 90cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 500 |

Recoiler 3131
SunPro Recoiler 3131 is a compact square retractable display security recoiler, engineered for reliable anti-theft protection and flexible display of small high-value retail merchandise.