| Sizes | 110*77*40mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/2 lb |
| Tensile Strength | 100 kgs |
| Cable Dia | 1.8mm |
| Cable Length | ≤400cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 60 |

Recoiler 11077
SunPro Recoiler 11077 is a heavy-duty square retractable display security recoiler, engineered for robust anti-theft protection and flexible presentation of large or multiple high-value retail merchandise.