| Sizes | Φ32.5*11.0mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/4 lb |
| Tensile Strength | 15 kgs |
| Cable Dia | 0.6mm |
| Cable Length | 80cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 500 |

Recoiler Φ32.5
SunPro Recoiler Φ32.5 is a medium round retractable display security recoiler, engineered for balanced anti-theft protection and flexible display of small to mid-sized high-value retail merchandise.