| Sizes | 54*45*12.5mm |
| Plastic Shell | ABS |
| Recovery Force | 1/3 lb |
| Tensile Strength | 30 kgs |
| Cable Dia | 0.9mm |
| Cable Length | 90cm |
| Color | Black / White |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 200 |

Recoiler 5445
SunPro Recoiler 5445 is a compact retractable display security recoiler, engineered for anti-theft protection and flexible display of small high-value retail merchandise like cosmetics, accessories, and electronics.