| Measurement | Ø73.2*42.5mm |
| Frequency Option | AM/RF |
| Alarm Option | 2A/3A/4A |
| Lock Option | Standard/Super |
| Cable Length | φ1.2*360mm |
| φ1.2*440mm | |
| Inner Packing QTY | 1 |
| Outer Packing QTY | 50/25 |
| Mark | Come with Use Instruction |
| Customized printing options are available |


Xstyle MultiGrip
SunPro Xstyle MultiGrip is a versatile, reusable bottle security tag designed to securely lock high-value bottles (like spirits, wine, and cosmetics) in place, deter theft, reduce shrinkage, and work seamlessly with EAS systems.