| Sizes | Ø73*45mm |
| Frequency Option | AM/RF/Dual |
| Alarm Option | 2A/3A/4A |
| Lock Option | Standard/Super |
| Cable Length | φ1.2*900/1200mm |
| Inner Packing QTY | 30 |
| Outer Packing QTY | 150 |
| Mark | Come with Use Instruction |
| Customized printing options are available |



Xstyle Large Spider
SunPro Xstyle Large Spider is a heavy-duty retail security tag with a large-format dual-component design, built to secure oversized high-value items, deter theft, reduce shrinkage, and integrate seamlessly with EAS systems.