| Sizes | Ø50*22mm |
| Protecting Range | ≤Ø50mm |
| Frequency Option | AM/RF |
| Lock Option | Standard/Super |
| Cable Length | 160mm |
| Inner Packing QTY | 50 |
| Outer Packing QTY | 250 |
| Mark | Customized printing options are available |




| Sizes | Ø50*22mm |
| Protecting Range | ≤Ø50mm |
| Frequency Option | AM/RF |
| Lock Option | Standard/Super |
| Cable Length | 160mm |
| Inner Packing QTY | 50 |
| Outer Packing QTY | 250 |
| Mark | Customized printing options are available |